KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Rödkrita 6754653
nr 675 4653
Rödkrita
1700-tal, 36x27
Utrop:
100 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 10 januari 2011
kl 18:01:44
200 kr
200 kr
400 kr
500 kr
1.100 kr
800 kr
900 kr
1.000 kr
1.200 kr
1.400 kr
1.400 kr
1.500 kr
1.600 kr